#100Iššūkių „Kamasutra“

 

34.99

#100Idėjų Kamasutra – tai interaktyvus nutrinamas plakatas romantikos mėgėjams, kitokių pojūčių ieškotojams, mėgstantiems intymaus gyvenimo iššūkius.

Plakatas su 100 pikantiškų pozų, skirtas suaugusiems ir poroms, norinčioms kartu smagiai praleisti laiką. Ieškokite kartu naujų potyrių, aistros, mokykitės kažko naujo ir labiau pažinkite vienas apie kitą.
Priimkite 100 pozų iššūkį!

• Plakato dydis 40 x 60 cm;
• Pakuotės dydis 44 x 7 cm

Liko 2

Aprašymas

Tobulas Dizainas!

Jei intymus gyvenimas virto rutina, o nuobodulys priverčia žvalgytis į kairę pusę, mes turime sprendimą. #100Iššūkių plakatas Kamasutra – tai vienas iš būdų į situaciją pažiūrėti kitu kampu.

Netikėtai išsiųsta meilės žinutė dienos metu, drąsus prisilietimas, erotinių užuominų laiškelis – tai nieko nekainuojantis dėmesys, kuris suteiks malonių akimirkų tarp partnerių.

#100Idėjų Kamasutra Instrukcija!

Jums reikia:
– Kartu pasirinkti pozą;
– Nutrinti folijos sluoksnį;
– Išbandyti  pozą;
– Pažymėti ĮVYKDYTA!

Vertinga Dovana!

#100Iššūkių Kamasutra dovana prisidės prie jaunatviško siautulio.

Tai dovana skirta kūrybingai ir linksmai porai, kuri nebijo eksperimentų. Ieškokite naujų erogeninių zonų ir netikėtų sprendimų ir naujos emocijos Jūsų santykiuose garantuotos.

Įpakavimas Su Staigmena!

Plakatas supakuotas į stilingą pakuotę, kuri apsaugo nuo pažeidimų ir išsprendžia dovanos pakavimo problemą. Iš pakuotės galima pasigaminti paslapčių dėžutę savo fantazijoms užrašyti arba apsisaugojimo priemonėms laikyti arba kitiems slaptiems žaisliukams.

Pakuotėje taip pat yra:

• Smeigtukai tvirtinimui ant sienos;
• Specialus gremžtukas;
• Valymo servetėlė;
• Instrukcija.

Užsisakykite dabar pat

34.99 Pirkti

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Produkto kodas: BULI100K Kategorija: