Filtruoti Showing all 3 results

Svajojimas gali paversti gyvenimą nuostabiu nuotykiu. Kad galėtume įgyvendinti savo svajones, kiekvienas iš mūsų turi turėti aiškią kryptį. Daug rezultatų galima pasiekti vien dėl aiškaus tikslo nustatymo, bet ne visada to užtenka. Tikslui pasiekti reikia entuziazmo, optimizmo, motyvacijos. Suformuotos užduotys turi būti įkvepiančios, kad skatintų veikti ir eiti į priekį. Užduočių vykdymas tikslo link negali būti laikomos įprastinėmis kasdienėmis užduotimis. Kad svajonės virstų realybe, Jums reikia išeiti iš rutinos.

Keletas žodžių apie tai, kas yra #100Iššūkių

Nutrinamame plakate rasite begalę idėjų, užduočių, iššūkių, tikslų, kurie sukurs džiaugsmo jausmą ir įneš į rutiną judesio. #100Iššūkių plakatas yra eilė teiginių, kuriuos verta išbandyti. Tai yra iššūkiai, kurie daro gyvenimą prasmingesnį. Mes gyvename tik vieną kartą, tad svarbiausia, kad nepraleistume nuostabių dalykų. Likimus kuriame mes patys, tad tik nuo to, kiek būsime drąsūs ir energingi, priklausys gyvenimo kokybė. #100Iššūkių esančios užduotys yra jaudinančios ir pasiekiamos. Žmonės dažnai nori tai padaryti, bet bėgantis laikas, dienos veikla, darbai užgožia tikrąją gyvenimo kokybę. SUSTOKITE! Laiko stoka ar rutininė veikla – tai nėra pasiteisinimas leisti gyvenimui pratekėti pasroviui. Įsigykite #100Idėjų plakatą ir suplanuokite laikytis jame esančių užduočių. Tegul tai būna tarsi Jūsų švyturys kasdienėje veikloje. Kiekvieną kartą įvykdę vis naują užduotį, su entuziazmu lauksite kitos. Priimkite iššūkius drąsiai, nes įgyvendinti tikslai stiprins Jus kaip asmenybę ir tuo pačiu skatins šalia esančius žmones.

Kas gali būti jūsų #100Iššūkių sąraše

Dizainerių pagalba #100Iššūkių plakatuose išrinktos aktualiausios ir įdomiausios užduotys. Ar vis dar svarstote ką padovanoti? Ar vis dar galvojate, ar #100Iššūkių plakatas tinkama dovana?
Tikrai taip! Mūsų plakatai įdomūs, stilingi, kūrybiški, motyvuojantys, orientuoti į ateitį. Tai nuostabi dovana draugams, šeimai, kolegoms, jaunavedžiams, švenčiantiems vestuvių sukaktis. Mes parduodame patirtį ir emociją.