Nutrinamas Žemėlapis „Atostogų Lagūna“

 

39.99

Vieni renkamės aktyvias atostogas, kiti pasyvesnes, bet kad ir ką besakytų aplinkiniai – atostogos yra būtinos. Bet kuri pasirinkta pasaulio kryptis leis užmiršti rutiną, darbo rūpesčius.

Kelionių žemėlapis Atostogų Lagūna – paskatins Jūs aplankyti gražiausius pasaulio paplūdimius. Nutrinkite šalis, kuriose jau buvote ir pamatysite, kaip Jūsų žemėlapis atskleidžia ryškias spalvas. Galėsite pažymėti net mažiausias Europos šalis. Žemėlapyje jūrine kriaukle pažymėti geriausi pasaulio paplūdimiai, tad kartu su šiuo žemėlapiu saugokite savo kelionių dienoraštį.

• Žemėlapio matmenys — 80 x 60 cm;
• Pakuotės matmenys — 64 x 7 cm;
• Medžiaga – laminuotas popierius;
• Kalba – Anglų.

 

Liko 4

Aprašymas

Tobulas Dizainas!

Kelionių žemėlapis „Atostogų Lagūna“ – daugiafunkcinis dizainas, kuris puikiai tiks tiek Jūsų namuose, tiek biure. Pažymėkite net ir mažiausias Europos šalis ir drauge su draugais ar šeima kurkite kelionių dienoraštį su Atostogų pakrantės žemėlapiu.
Dovanokite žemėlapį savo draugams ir eikite kartu ieškoti nuotykių naujuose miestuose. Pakabinkite žemėlapį matomoje vietoje ir tai jus paskatins praleisti nuostabias atostogas vis naujoje pasaulio vietoje.

Kompaktiškas Įpakavimas

Kelionių žemėlapis „Atostogų Lagūna“ supakuotas i stilingą tūtą ant kurios pateiktas geriausių pasaulio paplūdimių pavadinimų sąrašas.
Tūta taip pat yra ir dovanos įpakavimo sprendimas, gali būti smulkių daiktų dėžė, taupyklė naujų kelionių planavimui.

• Pakuotės matmenys : 64 x 7 cm

Užsisakykite dabar pat

39.99 Pirkti

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Produkto kodas: TMHLW Kategorija: