Nutrinamas Žemėlapis „Magnetinis pasaulis“

 

24.99

Ar renkate magnetukus iš savo kelionių? Surinkite visą pasaulį akimirksniu!
Kelionių žemėlapis Magnetinis Pasaulis – yra originalus pasaulio žemėlapis su nutrinamu sluoksniu, harmoningai prisitaikantis prie interjero ir kuriantis jūsų kelionių istoriją. Surinkite pasaulį iš salų ir žemynų. Skirtingų šalių magnetukai skirti prisiminimams, kai tuo tarpu Magnetinis Pasaulis skirtas ne tik kelionės įspūdžiams įamžinti, bet ir suplanuoti naujus nuotykius!
Magnetinis pasaulio žemėlapis bus puiki dovana draugams ir šeimai, mokomasis rinkinys vaikams, taip pat stilingas aksesuaras užrašams ir praktiškas nuotraukų laikiklis.

Liko 6

Aprašymas

Tobulas Dizainas!

Kelionių žemėlapis Magnetinis Pasaulis puikiai tiks prie visų interjerų ir taps ryškiu dekoru. Dėl savo funkcinio dizaino jis gali būti sujungtas ne tik ant šaldytuvo ar magnetinės lentos, bet ir ant bet kurio kito metalinio paviršiaus. Be to, jis gali būti naudojamas kaip nuotraukų laikiklis.

Po kiekvienos aplankytos šalies nutrinkite aukso sluoksnį. Nutrynus žemynus, palaipsniui atsiskleidžia ryškios spalvos, nes jame atsiranda vis daugiau įdomių kelionių istorijų. Žemynai taps vis ryškesni ir ryškesni, o jūsų gyvenimas taps kokybiškesnis ir pilnas ryškių emocijų.

Kompaktiška pakuotė

 

Pakuotė apsaugo nuo sugadinimo, taip pat labai patogi papildomam įpakavimui.

Ką rasite?

• 14 magnetinių detalių;
• atvirukas su mažiausių šalių sąrašu;
• dėžutės matmenys – 33 x 25 cm.

Užsisakykite dabar pat!

 

24.99 Pirkti

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Produkto kodas: TMMG Kategorija: