Filtruoti Showing all 12 results

Kas yra nutrinamas žemėlapis?

Nors mes gyvename tokiame amžiuje, kur informacijos sklaida vyksta neįtikėtinai sparčiai, vis dar yra daug žmonių, norinčių sužinoti, ar tokių, kurie negirdėjo, kas yra nutrinamas žemėlapis. Kartais viskas, kas vyksta nėra taip sudėtinga, kaip atrodo. Nutrinamas žemėlapis yra būtent tai, ką apie jį pasako pavadinimas – interaktyvaus žemėlapio tipas, skirtas padėti žmonėms sekti ir planuoti savo keliones visame pasaulyje. Ši koncepcija yra gana paprasta. Ant spalvingo ir išsamaus geografinio žemėlapio yra specialus nuimamas folijos sluoksnis, kurį turite nutrinti žemėlapyje, kai aplankysite tam tikrą pasaulio šalį.
Palyginus su įprastu žemėlapiu, kuris dar gali atsirasti namuose, nutrinamas žemėlapis visais įmanomais būdais viršija jo pasenusį pirmtaką.
Visų pirma, šiuolaikiniai nutrinami žemėlapiai sukurti taip, kad būtų laikomi ne tik pakuotėje, bet ir taptų interjero detale namuose, darbe. Ryškios šalių spalvos atgaivina interjerą. Toks nutrinamas žemėlapis neabejotinai sužavės Jūsų svečius ir taps puikiu pokalbio pradininku, nes mes visi mėgstame kalbėtis apie keliones.
Antra, šie nutrinami žemėlapiai turi vieną labai svarbų bruožą, ko paprastieji žemėlapiai neturi. Jie visi yra interaktyvūs, o tai ne tik suteikia įdomią naują veiklą suaugusiųjų gyvenimui, bet ir sukuria naują vaikų pramogų šaltinį. Daug laimingų nutrinamų žemėlapių savininkų teigia, kad kai tik jie grįžta iš atostogų, jų vaikai skuba prie žemėlapio, kad nutrintų šalies, kurią jie ką tik aplankė, sluoksnį, kad jie taptų dar vienu žingsniu arčiau savo visų svajonių išsipildymo link.
Galiausiai nutrinami žemėlapiai netgi sugebėjo pralenkti klasikinius sieninius žemėlapius, kurie buvo sukurti švietimui. Seniai įrodyta, kad vaikai geriausiai išmoksta, jei mokymosi procesas pateikiamas žaidimo forma. Kai kurios mokyklos geografijos klasėse netgi naudoja nutrinamus žemėlapius, tam, kad mokymosi procesas būtų įdomus ir naudingas. Tad nutrinamas žemėlapis neabejotinai turi atsirasti visuose namuose ne tik interjero detale, bet ir efektyvia mokymosi priemone susipažįstant su pasauliu.

Ar žinote, kad nutrinamas žemėlapis yra ideali dovana bet kokiai progai?

Kartais dovanos ieškojimas artimam žmogui gali tapti ilga ir įtempta užduotis. Ypač sunku sugalvoti kažką unikalaus ir originalaus, kai tuo pačiu norima surasti dovaną už priimtiną kainą. Jei esate vienas iš šių žmonių, nutrinamas žemėlapis yra tai, ko ieškote. Tai puikus pasirinkimas visiems žmonėms, nepaisant amžiaus. Tai yra įdomi veikla tiek vaikams, tiek vyresniems žmonėms, kurie nori patirti visus gyvenimo nuotykius visame pasaulyje. Nutrinamas žemėlapis yra puiki priemonė planuoti užsienio keliones į skirtingas pasaulio šalis.
Nutrinamas kelionės žemėlapis taip pat yra puiki dovana draugams, kurie mėgsta daug keliauti ir tarpusavyje konkuruoja. Turint žemėlapius, akimirksniu pamatysite skirtumą, galėsite suplanuoti sekančias keliones ir pasakyti „Mano kelionių žemėlapis nugali tavąjį“. Nutrinamas žemėlapis taps puikia motyvacijos priemone keliauti daugiau.

Paryškinkite vietą žemėlapyje, kurioje jau buvote

Nutrinamas žemėlapis yra labai veiksminga priemonė kelionėms stebėti. Žemėlapio naudojimas per trumpą laiką gali tapti protingu ir produktyviu įpročiu. Viršutinio sluoksnio nutrynimas užtruks vos keletos minučių, o žemėlapyje atsiradusi nauja šalis suteiks ypatingų emocijų, tuo pačiu bus vertinga informacija stebint kelionių pažangą. Lengvai vizualizuodami vietoves, kuriose buvote, galėsite vis iš naujo išgyventi nuostabių prisiminimų ir momentų, įvykusių šiose vietose. Žemėlapis taip pat padeda jums suprasti, kur dar norite eiti ir patirti kitų puikių akimirkų. Žemėje yra daug nuostabių vietų, bet beveik neįmanoma jų visų aplankyti dėl laiko ir išteklių trūkumo. Jei nuspręsite nusipirkti nutrinamą žemėlapį, greičiausiai tai padės geriau valdyti savo laiką ir puikiai suplanuoti savo būsimus maršrutus.

Kaip suplanuoti kelionę su nutrinamu žemėlapiu?

Kelionių planavimas su nutrinamu sieniniu žemėlapiu gali tapti neatsiejamu keliautojo atributu ir pagalba organizuojant ateities keliones. Jei keliautojas vienos kelionės metu planuoja aplankyti daugelį šalių ar lankytinų vietų, kartais sunku atvaizduoti savo kelią galvoje ir tam, kad būtų pasiekti efektyvūs rezultatai, reikalingas planavimas. Nutrinamas žemėlapis gali padėti Jums spręsti kelionės klausimus. Kad su paprastintumėte planavimą, galite naudoti pieštuką ar tekstą nuvalantį žymeklį, taip galėdami susieti būsimas lankomas vietoves ir vizualiai matyti jas priešais save. Smeigtukai skirti tvirtinimui ant sienos, bet gali būti panaudoti pažymint svarbiausius viešbučius, lankytinas vietas ir kitas vietas, kurias norite aplankyti. Kai grįšite iš savo kelionių, galėsite palyginti savo faktinį planą su tuo, ką planavote pradžioje, ir padaryti svarbias išvadas, kurios padės tolimesnėse ateities kelionėse.
Jei įdomu, kur galima įsigyti nutrinamą žemėlapį, kuris atitiks visus jūsų reikalavimus, nereikia ieškoti „Google“, nes Jūs jau esate jau dabar tinkamoje parduotuvėje. Įsigykite nutrinamą žemėlapį mūsų svetainėje ir pasiruoškite keisti savo kelionių planavimo patirtį visam laikui.

Mes turime idėją, kaip padaryti Jus laimingais su naujuoju žemėlapiu!
Jūs būsite sužavėti siūloma produkcija!

Žemėlapiai ir plakatai supakuoti į to paties stiliaus paruoštą pakuotę, kuri turi ir ilgalaikį funkcionalumą, suteikia papildomos informacijos. Pakabinkite žemėlapį ant sienos, o pakuotę panaudokite smulkiems daiktams laikyti arba kaip taupyklę. Prie tam tikrų žemėlapių rasite ir papildomų aksesuarų – gremžtuką, žymeklį, lipdukus, smeigtukus. Nutrinti auksinį arba sidabrinį sluoksnį rekomenduojame su ne itin storu metaliniu brauktuku.